| Toepassing | Papiermachine,snelheidsreducer,assen van rollenlagers, rollenmolen, dragerblokken, rollen van rollen |
|---|---|
| Geluidsniveau | Z1, Z2, Z3, Z4 |
| Precision Rating | ABEC-3, ABEC-5, ABEC-7 |
| Olie voor maximaal toerental | 2000 r/min |
| Typ van afdichting | Verzegeld |
| Radiale Ontruiming | P0, P6, P5, P4 |
|---|---|
| Aantal lagers | NU2220E |
| Certificiexcavatorion | Iso 16949 |
| Onderdeelnaam | Excentrieke houding |
| Grootte | 100*180*46mm |
| Aantal rijen | Enkele rij |
|---|---|
| Modelnummer | NU213E |
| Oorspronkelijk | Duitsland |
| Modelnummer | NU213E |
| Binnendia | 65 mm |
| Binnendia | 50 mm |
|---|---|
| Grootte | 50*90*20mm |
| Gezegels | open |
| Oorspronkelijk | Duitsland |
| Buitenafmetingen | 0 mm |
| Materiaal | SAE52100、AISIE52100、UNSG52986 Staal |
|---|---|
| Afmeting | 20x70x12mm |
| schouder | DS:37- Ik heb het niet.47 |
| Geschatte Lading | C:7.35KN, C0:8.35KN |
| N.W. | 0.29kg |
| Trillingsniveau | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Breedte | 11-80 mm |
| Gewicht | 22.7kg |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Diensten | Aangepast OEM, |
| Material | GCr15SiMn, GCr15, Chrome Steel, Carbon Steel |
|---|---|
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Separable | Yes |
| Buitendeursdiameter | 35 tot en met 420 mm |
| Gewicht | 0.2-20 kg |
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
|---|---|
| Afmeting | 33.91*19*11mm |
| scheidbaar | - Jawel. |
| Types afdichtingen | Open |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Gewicht | 0.147kg |
| Breedte | 14 mm |
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
| Afmeting | 240 x 160 x 80 mm |
|---|---|
| Preciesniveau | P6, P5, P4, P2 |
| Typ van afdichting | open |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |