| Breedte | 26 mm |
|---|---|
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 4800 r/min |
| Cage | Staal/Messing |
| Dimensie | 80*140*26mm |
| Typ van afdichting | open |
|---|---|
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 2000 r/min |
| Inwendige dimensie | 130 mm |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Breedte | 20 mm |
| Dimensie | 30*62*20mm |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 8500 R/min |
| Dimensie | 30*62*16 mm |
|---|---|
| Cage | Staal/Messing |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Typ van afdichting | open |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Buitendeursdiameter | 62 mm |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Trillingsniveau | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Verbindingentype | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Gewicht | 3.5-78,5 kg |
| interne diameter | 90-2050 mm |
| Buitendeursdiameter | 140-360 mm |
| Diensten | Aangepast OEM, |
|---|---|
| Aantal Rij | Enkele rij, dubbele rij, vier rijen |
| glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
| Materiaal | GCr15SiMn, GCr15, Chrome staal, koolstofstaal |
| Buitendeursdiameter | 140-360 mm |
| Diensten | Aangepast OEM, |
|---|---|
| Aantal rijen | Enkele rij, dubbele rij, vier rijen |
| Materiaal | GCr15SiMn, GCr15, Chrome staal, koolstofstaal |
| Buitendeursdiameter | 35 tot en met 420 mm |
| Boringsdiameter | 15200mm |
| Droeg Diameter | 15200mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.2-20 kg |
| Breedte | 11-80 mm |
| Aantal Rij | Enkele rij, dubbele rij, vier rijen |
| Trillingsniveau | V1, V2, V3, V4 |
| glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
|---|---|
| Vergunning | C2, C3, C4, C5 |
| Gewicht | 0.2-20 kg |
| Materiaal | GCr15SiMn, GCr15, Chrome staal, koolstofstaal |
| Diensten | Aangepast OEM, |