| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 19.6~637kN |
|---|---|
| Nominale statische belasting (Cor) | 21.2~ 1020 kN |
| Binnendiameter | 75~340 mm |
| Verbindingentype | Open |
| Gewicht | 10,45 tot 48,5 kg |
| Aantal Raceway-ringrijen | Eén rij, twee rij, drie rij. |
|---|---|
| Montage-type | Verscheidene |
| Materiaal | Lagers van staal |
| Inwendige diameter | Verscheidene |
| Tipe kooi | Staal, gegoten aluminiumlegering |
| Innerlijke dimensie | 75~340 mm |
|---|---|
| Gewicht | 10,45 tot 48,5 kg |
| Vergunning | C0,C2,C3,C4 |
| Nominale statische belasting (Cor) | 21.2~ 1020 kN |
| scheidbaar | - Jawel. |