| Vergunning | C0, C2, C3, C4, C5 |
|---|---|
| Een | 24mm |
| Koppel capaciteit | 128 Nm |
| Afmeting | 25x24x62 mm |
| scheidbaar | Onlosmakelijk |
| Afmeting | 6 × 18 × 9 mm |
|---|---|
| Inwendige dimensie | 6 mm |
| Breedte | 9 mm |
| scheidbaar | scheidbaar |
| Gezegels | Open |
| Geluidsniveau | laag |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Wijd |
| Trillingsweerstand | Hoog |
| glijmiddel | Olie of vet |
| Precisierang | ABEC-3, ABEC-5, ABEC-7 |
| Gewicht | 0.065KG |
|---|---|
| Materiaal van de kooi | metalen |
| Vergunning | C0, C2, C3, C4 |
| Cage | Kooi van nylon/staal/messing |
| Buitentijdsdiameter | 40 mm |
| Dynamische belastingclassificatie ((Cr) | 2660 KN |
|---|---|
| Snelheid van de smeerolie | 800 r/min |
| Breedte | 180 mm |
| Materiaal van de kooi | Staal |
| Model# | 24148CK30/W33 |
| Snelheid van de smeerolie | 850 R/min |
|---|---|
| Materiaal van de kooi | Staal |
| trillingsniveau | V3, V4 |
| Snelheid van het smeeren van vet | 670 R/min |
| Basistatische belasting (Cor) | 3980 KN |
| Nauwkeurigheidsclassificatie | ABEC-3, ABEC-5, ABEC-7 |
|---|---|
| type | Plastic Linear Motion Bearing, Metal Linear Motion Bearing,Standard Type, Clearance Adjustment Type |
| Verbindingentype | Verzegeld (dubbelzijdig zegel) |
| Snelheidsclassificatie | verschillende |
| glijmiddel | Olie of vet |
| Precision Rating | ABEC-1, ABEC-3, ABEC-5, ABEC-7 |
|---|---|
| Droeg Type | Cylindrische boor, conicaire boor |
| Aantal rijen | Enkele rij, dubbele rij |
| Geluidsniveau | Z1, Z2, Z3, Z4 |
| Type | zelf het richten zich rollagers |
| Breedte | Verschillende maten verkrijgbaar |
|---|---|
| Roltype | Gekruist Rollager |
| Inner Ring Boring Diameter | Verschillende maten verkrijgbaar |
| Duurzaamheid | Hoge Duurzaamheid |
| Precisierang | ABEC-5, ABEC-7 |
| Materiaal | GCr15SiMn, GCr15, Chrome staal, koolstofstaal |
|---|---|
| Vergunning | C2, C3, C4, C5 |
| Verbindingentype | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Precisieniveau | P0, P6, P5, P4 |
| Breedte | 11-80 mm |