| Materiaal | van roestvrij staal |
|---|---|
| Typ van afdichting | Verzegeld |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Buitendeurs | 90 mm |
| Breedte | 23 mm |
| Breedte | 7 mm |
|---|---|
| Afmeting | 4x14x7 mm |
| - Ja. | 9.1 KN |
| scheidbaar | scheidbaar |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 500 R/min |
| G.W. | 0,024 kg |
|---|---|
| Maximum snelheid | Hoog |
| Breedte | 9 mm |
| Buitendeursdiameter | 28 mm |
| Materiaal | Gcr15/Speciaal staal |
| Maximum snelheid | Hoog |
|---|---|
| Identificatie | 10~750mm |
| Breedte | 1.984~315mm |
| scheidbaar | - Jawel. |
| Geluidsniveau | laag |
| Afmeting | 360*500*85 mm |
|---|---|
| Inwendige dimensie | 360mm |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 750 omw/min |
| buitenafmeting | 500 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Gezegels | Verzegeld |
|---|---|
| Breedte | 95MM |
| Gewicht | 77.9 kg |
| Cr | 2060 kN |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 600 R/min |
| Gewicht | 0.123 kg |
|---|---|
| Cr | 50KN |
| Afmeting | 30*52*16mm |
| Breedte | 16 mm |
| Precisiegraad | P0、P6、P5、P4、P2 |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 500 R/min |
|---|---|
| Cr | 23.5kN |
| Inwendige dimensie | 8 mm |
| scheidbaar | scheidbaar |
| Breedte | 12 mm |
| Breedte | 9 mm |
|---|---|
| Inwendige dimensie | 6 mm |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 500 R/min |
| - Ja. | 14 KN |
| Afmeting | 6 × 16 × 9 mm |
| - Ja. | 10200 kN |
|---|---|
| Gezegels | Open |
| Inwendige dimensie | 460 mm |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | - |
| Gewicht | 81 kg |