| Grootte | Verschillende maten verkrijgbaar |
|---|---|
| Toepassing | Turret, grote versnellingsmachine, industriële robot, hoge snelheid verticale draaibank, precieze ci |
| Inner Ring Boring Diameter | Verschillende maten verkrijgbaar |
| Vergunning | C0, C2, C3, C4, C5 |
| Omwentelingsnauwkeurigheid | Hoge nauwkeurigheid |
| Cage | Lagers van staal |
|---|---|
| Spiebaan | 5x1.2 |
| Koppel capaciteit | 50 Nm |
| Afmeting | 17x19x47 mm |
| Een | 19 mm |
| Type | Roller |
|---|---|
| Maximum snelheid | Hoog |
| Richting laden | Stootbelasting |
| Binnendiameter | 12 mm |
| Snelheid van de smeerolie | 9000 r/min |
| Buitenaardse race van Max. | 2300 r/min |
|---|---|
| Vergunning | C0, C2, C3, C4, C5 |
| Spiebaan | 6x1.6 |
| Een | 21 mm |
| Cage | Lagers van staal |
| Afmeting | 220*300*48 mm |
|---|---|
| Gewicht | 10.0KG |
| scheidbaar | scheidbaar |
| Cage | Lagers van staal |
| Gezegels | Verzegeld |
| Cage | Lagers van staal |
|---|---|
| Gewicht | 77.9 kg |
| Gezegels | Verzegeld |
| Afmeting | 440*600*95 mm |
| - Ja. | 9830 KN |
| Buitendeursdiameter | Verscheidene |
|---|---|
| scheidbaar | Ja |
| Precision Rating | C3, C4, C5 |
| Aantal Raceway-ringrijen | Eén rij, twee rij, drie rij. |
| Typ van afdichting | Verzegeld |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Schokweerstand | Hoog |
| Maximum snelheid | Hoog |
| Temperatuurbereik | Wijd |
| Trillingsweerstand | Hoog |
| Identificatie | 16 mm |
|---|---|
| Overdosis | 35 mm |
| Breedte | 39mm |
| Gewicht | 0.15kg |
| Precisiteit | hoog |
| Inwendige dimensie | 440mm |
|---|---|
| Gewicht | 77.9 kg |
| Cr | 490 kN |
| Gezegels | Verzegeld |
| scheidbaar | scheidbaar |