| Buitendeursdiameter | 35 tot en met 420 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.2-20 kg |
| Breedte | 11-80 mm |
| Verbindingentype | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Droeg Diameter | 15200mm |
| Identificatie | 110 mm |
|---|---|
| Overdosis | 200 mm |
| Typ van afdichting | Verzegeld |
| Aantal rijen | Enkele rij, dubbele rij |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Inwendige dimensie | 260 mm |
|---|---|
| Afmeting | 260*360*60 mm |
| Cage | Lagers van staal |
| buitenafmeting | 360mm |
| Gezegels | Open |
| Precisiegraad | P0、P6、P5、P4、P2 |
|---|---|
| Cage | Lagers van staal |
| Gezegels | Open |
| scheidbaar | scheidbaar |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 500 R/min |
| Inwendige dimensie | 380 mm |
|---|---|
| - Ja. | 7430 KN |
| scheidbaar | scheidbaar |
| Gezegels | Open |
| Cr | 1580 kN |
| - Ja. | 9620 KN |
|---|---|
| Afmeting | 420*580*95 mm |
| Precisiegraad | P4, P2 |
| Inwendige dimensie | 420 mm |
| Gezegels | Open |
| Vergunning | C3, C4, C5 |
|---|---|
| Kooitype | Staal, gegoten aluminiumlegering |
| scheidbaar | - Jawel. |
| Ladingsclassificatie | verschillende |
| Breedte | verschillende |
| Cage | Staal |
|---|---|
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Vergunning | C0,C2,C3,C4 |
| Precisie | ABEC 3, ABEC 5, ABEC 7 |
| Vibratieniveau | V1 |
| Verbindingentype | Verzegeld |
|---|---|
| Droeg Type | Cylindrische boor, conicaire boor |
| Buitendeursdiameter | 240mm |
| Aantal Rij | Enkele rij, dubbele rij |
| Toepassing | Papiermachine,snelheidsreducer,assen van rollenlagers, rollenmolen, dragerblokken, rollen van rollen |
| Precisieclassificatie | ABEC-1, ABEC-3, ABEC-5, ABEC-7 |
|---|---|
| Trillingsniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Binnendiameter | 35 mm |
| Vet | Lithium, Lithium-12, Lithium-6, Lithium-2 |
| glijmiddel | Olie, vet |