| Trillingsniveau | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Gewicht | 32,7 kg |
| Aantal Rij | Enkele rij, dubbele rij, vier rijen |
| Buitendeursdiameter | 140mm |
| Verbindingentype | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Vervoervermogen | Verscheidene laadcapaciteiten beschikbaar |
|---|---|
| Cage | Messing, Nylon |
| Geluidsniveau | Laag geluidsniveau |
| Inner Ring Boring Diameter | Verschillende maten verkrijgbaar |
| glijmiddel | Olie of vet |
| Gezegels | Open |
|---|---|
| Type | Beugels van de cam, Beugels van de drukmachine |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Overdosis | 24mm |
| Identificatie | 10 mm |
| Buitenaardse race van Max. | 2300 r/min |
|---|---|
| Vergunning | C0, C2, C3, C4, C5 |
| Spiebaan | 4x1.8 |
| Cage | Lagers van staal |
| Innerlijke race van Max. | 4500 omw/min |
| Cage | Lagers van staal |
|---|---|
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 2700 R/min |
| Afmeting | 75*110*27 mm |
| scheidbaar | scheidbaar |
| Cr | 77.4kN |
| Materiaal | Chroomstaal, GCR15 |
|---|---|
| Type | met een diameter van niet meer dan 50 mm, |
| Identificatie | 10 mm |
| Overdosis | 22mm |
| Gewicht | 0.25kg |
| type | Het Kogellager van het vier Puntcontact |
|---|---|
| Trillingsniveau | V1 |
| Materiaal | Staal |
| Droeg Type | Cilindrisch droeg |
| Vergunning | C0,C2,C3,C4 |
| Verbindingentype | Open |
|---|---|
| Gewicht | 10,45 tot 48,5 kg |
| Materiaal | Staal |
| Precisie | ABEC 3, ABEC 5, ABEC 7 |
| scheidbaar | - Jawel. |
| type | Het Kogellager van het vier Puntcontact |
|---|---|
| Precisie | ABEC 3, ABEC 5, ABEC 7 |
| Cage | Staal |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter | 75~340 mm |
| Precisie | ABEC 3, ABEC 5, ABEC 7 |
|---|---|
| Vergunning | C0,C2,C3,C4 |
| scheidbaar | - Jawel. |
| Droeg Type | Cilindrisch droeg |
| Buitendeursdiameter | 130 mm tot 520 mm |