| glijmiddel | Olie of vet |
|---|---|
| Vergunning | C4, C5 |
| Vervoervermogen | Hoog |
| Verbindingentype | Verzegeld (dubbelzijdig zegel) |
| Algemene Breedte | verschillende |
| Vergunning | C0,C2,C3,C4 |
|---|---|
| Droeg Type | Cilindrisch droeg |
| scheidbaar | - Jawel. |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 25 tot 82 mm |
| Verbindingentype | Verzegeld |
|---|---|
| Precisieclassificatie | C3, C4, C5 |
| glijmiddel | Vet, olie. |
| Tipe lager | Draaiende ringlagers, draaiende lagers, draaibaar lager |
| Binnendiameter | verschillende |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 1800 R/MIN |
|---|---|
| Cage | Lagers van staal |
| - Ja. | 209 KN |
| Gezegels | Verzegeld |
| Cr | 77.4kN |
| Buitenaardse race van Max. | 2300 r/min |
|---|---|
| Koppel capaciteit | 18 N.m |
| Spiebaan | 4x1.8 |
| Innerlijke race van Max. | 4500 omw/min |
| Afmeting | 12x13x35 mm |
| COA | 428 kN |
|---|---|
| Max. Beperkte snelheid voor smeermiddel | 1000 r/min |
| Breedte | 31mm |
| Binnendiameter | 160 mm |
| N.W. | 20,3 kg |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 148 kN |
|---|---|
| Verbindingentype | Open |
| Binnendiameter | 120mm |
| Vergunning | C0,C2,C3,C4 |
| Nominale statische belasting (Cor) | 196 kN |
| Cage | Metalen vaste stoffen, koperen legering |
|---|---|
| Model# | INA F217813 |
| Overdosis | 28mm |
| Precisiegraad | ABEC-3, ABEC-5, ABEC-7 |
| Identificatie | 10 mm |
| Gewicht | 0.123kg |
|---|---|
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 4800 r/min |
| Precisiegraad | P0、P6、P5、P4、P2 |
| Breedte | 16 mm |
| Afmeting | 30*52*16mm |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 19.6~637kN |
|---|---|
| Precisie | ABEC 3, ABEC 5, ABEC 7 |
| Breedte | 25 tot 82 mm |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter | 75~340 mm |