| breedte | 18 mm |
|---|---|
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 9100 R/min |
| Inwendige dimensie | 40 mm |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Buitendeursdiameter | 68 mm |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
|---|---|
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 51.5 KN |
| Inwendige dimensie | 35 mm |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Gewicht | 0.311kg |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Cage | Staal/Messing |
| Typ van afdichting | open |
| Preciesniveau | P0、 P6 、 P5、 P4 、 P2 |
| Dimensie | 75*130*25mm |
| Nominale statische belasting (Cor) | 152 KN |
|---|---|
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 4000 r/min |
| Model | 30213 |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
|---|---|
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Cage | Staal/Messing |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 90.8 KN |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 3800 r/min |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
|---|---|
| Nominale statische belasting (Cor) | 53.0 KN |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 7000 R/min |
| Buitendeursdiameter | 53.5 mm |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
|---|---|
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 6300 R/min. |
| Inwendige dimensie | 40 mm |
| Cage | Staal/Messing |
| Preciesniveau | P0、 P6 、 P5、 P4 、 P2 |
| Inwendige dimensie | 50 mm |
|---|---|
| Breedte | 20 mm |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 7500 R/min |
| Dimensie | 30*62*16 mm |
|---|---|
| Nominale statische belasting (Cor) | 35.5 KN |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 11000 R/min |
| Typ van afdichting | open |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Cage | Staal/Messing |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 11000 R/min |
| Breedte | 16 mm |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 8500 R/min |