| Preciesniveau | P4, P2 |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 72 mm |
| Typ van afdichting | Open |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Breedte | 36 mm |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 89.7 KN |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Buitendeursdiameter | 150 mm |
| Gewicht | 9.49KG |
| Inwendige dimensie | 17 mm |
|---|---|
| Typ van afdichting | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Buitenste diameter | 40 mm |
| Snelheid van de smeerolie | 18000 r/min |
| Kwaliteit | Hoog |
| Modelnummer | 6203 |
|---|---|
| Gezegels | open |
| Modelnummer | 81226 TN |
| - Ja. | 4.78kN |
| Certificiexcavatorion | Iso 16949 |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Gewicht | 0.218~1375 kg |
| Vervoervermogen | Hoog |
| Trillingsweerstand | Hoog |
| Schokweerstand | Hoog |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Cage | Staalkooi, Messingskooi |
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
| Buitendeursdiameter | 47mm |
| Snelheid van de smeerolie | 16000 r/min |
| Aantal rijen | Eén rij, twee rij. |
|---|---|
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Snelheid van de smeerolie | 16000 r/min |
| Afmeting | 20*47*14mm |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 |
| Materiaal | Chroomstaal |
|---|---|
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 |
| Typ van afdichting | Open |
| Buitendeursdiameter | 52 mm |
| Buitendeursdiameter | 240 mm |
|---|---|
| Afmeting | 120*240*80 mm |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |