| Breedte | 17 mm |
|---|---|
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Gewicht | 0.311kg |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
|---|---|
| Preciesniveau | P4, P2 |
| Afmeting | 35*62*14mm |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Gewicht | 00,02 kg |
|---|---|
| Breedte | 11 mm |
| Grijp I gesmeerde rotatiesnelheid | 14000 r/min |
| Inwendige dimensie | 6 mm |
| Nominale statische belasting (Cor) | 3350 N |
| Diensten | Agent. |
|---|---|
| Gewicht | 0.974kg |
| Model | NU2308E |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Preciesniveau | P0、 P6 、 P5、 P4 、 P2 |
|---|---|
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Afmeting | 40*90*33mm |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Model | NU2308E |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
|---|---|
| Nominale statische belasting (Cor) | 71 KN |
| Preciesniveau | P0、 P6 、 P5、 P4 、 P2 |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 7000 R/min |
| Typ van afdichting | Open |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 10000 R/min |
|---|---|
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Buitendeursdiameter | 42 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Cage | Staal/Messing |
| Basis dynamische belasting ((Cr) | 77.0 KN |
|---|---|
| Grijst die de snelheid beperkt | 5000 tpm |
| Inwendige dimensie | 40 mm |
| Breedte | 23 mm |
| Snelheid van het smeeren van vet | 5000 R/min |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 |
| Gewicht | 170,8 kg |
| Typ van afdichting | Open |
| Afmeting | 30*90*23mm |
|---|---|
| Typ van afdichting | Open |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Aantal rijen | Een enkele rij |