| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Typ van afdichting | Open |
| Preciesniveau | P4, P2 |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 |
| Buitendeursdiameter | 240 mm |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
|---|---|
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Gewicht | 0.414KG |
| Gewicht | 0.377kg |
|---|---|
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Buitendeursdiameter | 72 mm |
| Breedte | 19 mm |
| Afmeting | 6*16*11 mm |
|---|---|
| Gewicht | 00,02 kg |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 14000 r/min |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 、C2 |
|---|---|
| Gewicht | 0.40Kg |
| Model | NU208E |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 51.5 KN |
| Preciesniveau | P0、 P6 、 P5、 P4 、 P2 |
| Gelijksoortig type | Universele matching |
|---|---|
| Breedte | 12 mm |
| Basis dynamische belasting ((Cr) | 9.12 KN |
| Vergunning | C4、C3、C0,C2 |
| Buitenste diameter | 68 mm |
| Basic Static Load Rating (Cor) | 63.8 KN |
|---|---|
| Snelheid van vetmering | 6300 R/min. |
| Breedte | 19 mm |
| Trillingsniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -30 tot +120 graden Celsius |
| Nominale statische belasting (Cor) | kN 57 |
|---|---|
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Buitendeursdiameter | 42 mm |
| Cage | Staal/Messing |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Model nr. | NN 3940, serie NNXX |
|---|---|
| Materiaal | SAE52100、AISIE52100、UNSG52986 Staal |
| Overdosis | 280mm |
| Identificatie | 200mm |
| B | 60 mm |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Typ van afdichting | Open |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Buitendeursdiameter | 52 mm |
| Gewicht | 0.14kg. |