| Diensten | Agent. |
|---|---|
| Preciesniveau | P6, P5, P4, P2 |
| Buitendeursdiameter | 33.91mm |
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
| Afmeting | 33.91*19*11mm |
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 52 mm |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Gewicht | 0.216kg |
| Preciesniveau | P6, P5, P4, P2 |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
|---|---|
| Preciesniveau | P4, P2 |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Typ van afdichting | Open |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
|---|---|
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Cage | Staal/Messing |
| breedte | 23 mm |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 53.4 KN |
| Diensten | Aangepast OEM, |
|---|---|
| glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
| Gewicht | 20,96 tot 50,2 kg |
| Verbindingentype | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Trillingsniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Breedte | 11-80 mm |
|---|---|
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
| Preciesniveau | P0, P6, P5, P4 |
| Typ van afdichting | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
|---|---|
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Diensten | Agent. |
| Breedte | 12 mm |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Preciesniveau | P6, P5, P4, P2 |
|---|---|
| Afmeting | 20*52*21mm |
| Olie smeerwerk | 14000 r/min |
| Cage | Stalen kooi |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Afmeting | 30*55*13mm |
|---|---|
| Preciesniveau | P6, P5, P4, P2 |
| Materiaal | Chroomstaal |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Typ van afdichting | Open |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Typ van afdichting | Open |
| Glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
| Preciesniveau | P4, P2 |