| Breedte | 11-80 mm |
|---|---|
| Verbindingentype | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Diensten | Aangepast OEM, |
| glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Trillingsniveau | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Aantal Rij | Enkele rij, dubbele rij, vier rijen |
| Materiaal | GCr15SiMn, GCr15, Chrome staal, koolstofstaal |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
| Diensten | Agent. |
|---|---|
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
| Types afdichtingen | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Breedte | 64mm |
| Vergunning | C5 |
| Precisieniveau | P6, P5, P4, P2 |
|---|---|
| NW | 0.035kg |
| Dimensie | 33.91*19*11mm |
| buitendiameter | 33.91mm |
| Opruiming | C5 |
| Breedte | 12 mm |
|---|---|
| Afmeting | 17*40*12mm |
| Types afdichtingen | Open |
| scheidbaar | - Jawel. |
| Gewicht | 0.06kg |
| Dimensie | 15*35*11mm |
|---|---|
| Opruiming | C5、C4、C3、C0 |
| Typ van afdichting | Open |
| Dienst | Tussenpersoon |
| buitendiameter | 35 mm |
| Gewicht | 17 kg |
|---|---|
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
| Buitendeursdiameter | 260 mm |
| Afmeting | 260 x 170 x 90 mm |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 |
| Diensten | Agent. |
|---|---|
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
| Gewicht | 0,117 kg |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Typ van afdichting | open |
| Gewicht | 0.019kg |
|---|---|
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Afmeting | 6x16x28 mm |
| Dimensie | 50*80*23 mm |
|---|---|
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Nominale statische belasting (Cor) | 72.6 KN |
| Inwendige dimensie | 50 mm |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 52.8 KN |