| Glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
|---|---|
| Diensten | Agent. |
| Typ van afdichting | open |
| Preciesniveau | P6, P5, P4, P2 |
| Afmeting | 10x22x12 mm |
| Preciesniveau | P6, P5, P4, P2 |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 19 mm |
| Diensten | Agent. |
| Aantal rijen | Eenmalig |
| Breedte | 11 mm |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 |
|---|---|
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
| Preciesniveau | P2 |
| Typ van afdichting | open |
| Typ van afdichting | Open |
|---|---|
| Preciesniveau | P0、 P6 、 P5、 P4 、 P2 |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 51.5 KN |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Model | NU208E |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Preciesniveau | P0、 P6 、 P5、 P4 、 P2 |
| Cage | Staal/Messing |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Inwendige dimensie | 30 mm |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 51.5 KN |
|---|---|
| Nominale statische belasting (Cor) | 53.0 KN |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Inwendige dimensie | 30 mm |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Buitendeursdiameter | 110 mm |
|---|---|
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Nominale statische belasting (Cor) | kN 130 |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 102 kN |
| Dimensie | 60 x 110 x 22 mm |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 36 kN |
|---|---|
| Dimensie | 30*62*16 mm |
| Gewicht | 0.214kg |
| Typ van afdichting | open |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Breedte | 26 mm |
|---|---|
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 4800 r/min |
| Cage | Staal/Messing |
| Dimensie | 80*140*26mm |
| Typ van afdichting | open |
|---|---|
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met vet | 2000 r/min |
| Inwendige dimensie | 130 mm |
| Aantal rijen | Een enkele rij |