| Gescheiden | Ongescheiden |
|---|---|
| Precision Rating | P0 P6 P5 P4 P2, ABEC1 3 5 7 |
| Lagerslagniveau | Z1, Z2, Z3, Z4 |
| Levering | 7 tot 45 dagen |
| Boringsdiameter | 16 mm |
| Gezegels | open |
|---|---|
| Precisiegraad | P5, P4, P2 |
| Binnendiameter | 100 tot 280 mm |
| Buitenste diameter | 125 tot 380 mm |
| Model | QJXXXX serie, 618xx serie, 619xx serie, 718xx serie, 719xx serie |
| Material | Steel |
|---|---|
| Rated dynamic load(Cr) | 31.9KN |
| Model | 7012AC |
| Seals | Sealed |
| Width | 18 Mm |