| Grootte | 30*62*16 mm |
|---|---|
| Lagerslagniveau | Z1, Z2, Z3, Z4 |
| het richten zich | Niet-richt het dragen |
| Grootte van de boor | 30mm |
| Levering | 7 tot 45 dagen |
| Typ van afdichting | Afdicht /2RS/2Z/ZZ |
|---|---|
| Rij | Enkele rij |
| het richten zich | Niet-richt het dragen |
| Grootte van de boor | 70 mm |
| Precision Rating | P0 P6 P5 P4 P2, ABEC1 3 5 7 |
| Radiale Ontruiming | P0, P6, P5, P4 |
|---|---|
| Aantal lagers | NU2220E |
| Certificiexcavatorion | Iso 16949 |
| Onderdeelnaam | Excentrieke houding |
| Grootte | 100*180*46mm |
| Precisiegraad | P5, P4, P2 |
|---|---|
| Vergunning | C2, C3, C4, C5 |
| Type | Hoekig ContactKogellager |
| Materiaal | Staal |
| Cage | Staal of koper |
| Type | Roller |
|---|---|
| Maximum snelheid | Hoog |
| Richting laden | Stootbelasting |
| Binnendiameter | 12 mm |
| Snelheid van de smeerolie | 9000 r/min |
| Typ van afdichting | Open + Gesealed |
|---|---|
| Buitenaardse dimensie | 72 mm |
| Breedte | 22 mm |
| scheidbaar | Onlosmakelijk |
| Tipe kooi | Stempelstaal, Messing |
| Item | met een diameter van niet meer dan 20 mm, |
|---|---|
| Garantie | 6 Maanden |
| Levering | 7 tot 45 dagen |
| Gescheiden | Ongescheiden |
| Boringsdiameter | 60 mm |
| Binnendia | 50 mm |
|---|---|
| Grootte | 50*90*20mm |
| Gezegels | open |
| Oorspronkelijk | Duitsland |
| Buitenafmetingen | 0 mm |
| Aantal rijen | Enkele rij |
|---|---|
| Modelnummer | NU213E |
| Oorspronkelijk | Duitsland |
| Modelnummer | NU213E |
| Binnendia | 65 mm |
| Buitendiameter | 35 mm |
|---|---|
| Aangepast | Aanvaardbaar |
| Ondernaam | China landbouwlager |
| Basic Static Load Rating (Cor) | 3,72 kN |
| Specificatie | Zv1 Zv2 Zv3 |