| Breedte | 51 mm |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Zeehonden | Open |
| Type | Hoekige contactballager |
| Kooi | Staal of messing |
| Buitendeursdiameter | Verscheidene |
|---|---|
| scheidbaar | Ja |
| Precision Rating | C3, C4, C5 |
| Aantal Raceway-ringrijen | Eén rij, twee rij, drie rij. |
| Typ van afdichting | Verzegeld |
| Binnendiameter | Verscheidene |
|---|---|
| Vergunning | C3, C4, C5 |
| Montage-type | Verscheidene |
| Precision Rating | C3, C4, C5 |
| Aantal Raceway-ringrijen | Eén rij, twee rij, drie rij. |
| Cr | 12.8kN |
|---|---|
| Gewicht | 0.27kg |
| Typ van afdichting | Verzegeld |
| Materiaal | Lagers van staal |
| Inwendige dimensie | 32 mm |
| Glijmiddel | Vet, olie. |
|---|---|
| Binnendiameter | Verscheidene |
| Typ van afdichting | Verzegeld |
| Montage-type | Verscheidene |
| Tipe lager | Draaiende ringlagers, draaiende lagers, draaibaar lager |
| N.W. | 0,66 kg |
|---|---|
| Type | Hoekig ContactKogellager |
| Materiaal | Staal |
| Buitendeursdiameter | 110 mm |
| Max.beperkt toerental voor smeermiddel | 6600 R/min. |
| Vetsmering | 750 omw/min |
|---|---|
| scheidbaar | Ja |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 1680KN |
| Olie smeerwerk | 950 r/min |
| Materiaal | Lagers van staal |
| Precisiegraad | P0、P6、P5、P4、P2 |
|---|---|
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 27.6 kN |
| Type | Hoekig ContactKogellager |
| Max. beperkt toerental voor oliesmeer | 12000 r/min. |
| Max.beperkt toerental voor smeermiddel | 8700 R/min. |
| Type | Hoekig ContactKogellager |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter | 30mm |
| Max. beperkt toerental voor oliesmeer | 13000 R/min |
| Precisiegraad | P0、P6、P5、P4、P2 |
| Nominale statische belasting (Cor) | 4.45 KN |
|---|---|
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 7.3 KN |
| Max. beperkt toerental voor oliesmeer | 41000 R/min |
| Vetsmering | 31000 r/min |
| Model | 7003 |