| snelheid van het smeeren met olie | 7500 R/min |
|---|---|
| Binnendia | 50 mm |
| Grootte | 50*90*20mm |
| Aantal lagers | NJ210 |
| Certificiexcavatorion | Iso 16949 |
| Materiaal van de kooi | metalen |
|---|---|
| Gewicht | 0.494kg |
| - Ja. | 7,4 kN |
| Aantal rijen | Enkele rij, dubbele rij |
| Cage | Stalen/Messing Kooi |
| Materiaal van de kooi | metalen |
|---|---|
| Rijen | Dubbele Rijen |
| Nauwkeurigheidsniveau | P0, P5, P4, P2 |
| Cage | Kooi van nylon/staal/messing |
| Vergunning | C0, C2, C3, C4 |
| Aantal rij | Enkele rij |
|---|---|
| Snelheid van oliemering | 13000 r/min |
| Model NO | 6206 2Z |
| Hoofdmarkt | Europa, Midden -Oosten, Afrika, Latijns -Amerika |
| Afgesloten type | ZZ, Z, RS, 2rs, Open |
| Goedkeuring | C5, C4, C3, C0, C2 |
|---|---|
| Scheidbaar | Scheidbaar, onafscheidelijk |
| Buitendiameter | 47 mm |
| Max. Beperkte snelheid voor oliemering | 30000 R/min |
| Zeehonden | Verzegeld |
| Dynamische belastingclassificatie ((Cr) | 2660 KN |
|---|---|
| Snelheid van de smeerolie | 800 r/min |
| Breedte | 180 mm |
| Materiaal van de kooi | Staal |
| Model# | 24148CK30/W33 |
| Materiaal | Gcr15/Speciaal staal |
|---|---|
| Rolling Element | Rollers van staal |
| Type | Roller |
| Richting laden | Stootbelasting |
| Maximum snelheid | Hoog |
| Model NO | 6208-2rz |
|---|---|
| Ruisstandaard | Zv1 Zv2 Zv3 Zv4 |
| Breedte | 40 mm |
| Gewicht | 0.368KG |
| Aangepast | Aanvaardbaar |
| Binnendiameter | 15.0mm |
|---|---|
| scheidbaar | Onlosmakelijk, onlosmakelijk |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 26.0 kN |
| Vergunning | C5, C4, C3, C0, C2 |
| Breedte | 15.0 mm |
| Basis dynamische belasting ((Cr) | 545 KN |
|---|---|
| Vergunning | C4、C3、C0,C2 |
| Gelijksoortig type | Universele matching |
| Inwendige dimensie | 140 mm |
| Snelheid van het smeeren van vet | 1600 R/min |