| Cage | Staal |
|---|---|
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Vergunning | C0,C2,C3,C4 |
| Precisie | ABEC 3, ABEC 5, ABEC 7 |
| Vibratieniveau | V1 |
| Precisie | ABEC 3, ABEC 5, ABEC 7 |
|---|---|
| Vergunning | C0,C2,C3,C4 |
| scheidbaar | - Jawel. |
| Droeg Type | Cilindrisch droeg |
| Buitendeursdiameter | 130 mm tot 520 mm |
| Boringsdiameter | 60 mm |
|---|---|
| Levering | 7 tot 45 dagen |
| Typ van afdichting | verzegeld/2RS/2Z/ZZ |
| Gescheiden | Ongescheiden |
| Overdosis | 110 mm |
| Gelijksoortig type | Universele matching |
|---|---|
| Breedte | 12 mm |
| Basis dynamische belasting ((Cr) | 9.12 KN |
| Vergunning | C4、C3、C0,C2 |
| Buitenste diameter | 68 mm |
| Basis dynamische belasting ((Cr) | 77.0 KN |
|---|---|
| Grijst die de snelheid beperkt | 5000 tpm |
| Inwendige dimensie | 40 mm |
| Breedte | 23 mm |
| Snelheid van het smeeren van vet | 5000 R/min |
| G.W. | 0,024 kg |
|---|---|
| Maximum snelheid | Hoog |
| Breedte | 9 mm |
| Buitendeursdiameter | 28 mm |
| Materiaal | Gcr15/Speciaal staal |
| Materiaal | Gcr15/Speciaal staal |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 26 mm |
| Inwendige diameter | 12 mm |
| Snelheid van de smeerolie | 6100 R/min |
| Richting laden | Stootbelasting |
| Verzegeld | Ja |
|---|---|
| Breedte van de binnenste ring | 130 mm |
| Precisiegraad | ABEC 5, ABEC 7 |
| Precisiegraad | P0、P6、P5、P4、P2 |
| Huidig model | 1810251 |
| Breedte | 11 mm |
|---|---|
| Hoofdmarkt | Europa, Midden -Oosten, Afrika, Latijns -Amerika |
| Basic Static Load Rating (Cor) | 3,72 kN |
| Ruisstandaard | Zv1 Zv2 Zv3 Zv4 |
| Cr | 7.65 kN |
| Snelheid van het smeeren van vet | 28000 r/min |
|---|---|
| Basistatische belasting ((Cor) | 380 KN |
| Grijst die de snelheid beperkt | 2800 t/min |
| Breedte | 45 mm |
| Buitenste diameter | 200 mm |