| Diensten | Aangepast OEM, |
|---|---|
| Aantal Rij | Eén rij, twee rij, drie rij, vier rij. |
| Trillingsniveau | V1, V2, V3, V4 |
| Gewicht | 3.5-78,5 kg |
| Vergunning | C0, C2, C3, C4, C5 |
| Trillingsniveau | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Materiaal | GCr15SiMn, GCr15, Chrome staal, koolstofstaal |
| Droeg Diameter | 200-1500 mm |
| Buitendeursdiameter | 280-2300 mm |
| Breedte | 60-800 mm |
| Materiaal | GCr15SiMn, GCr15, Chrome staal, koolstofstaal |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 230-1280 mm |
| Precisieniveau | P0, P6, P5, P4 |
| interne diameter | 150-950 mm |
| glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
| Verbindingentype | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
|---|---|
| Breedte | 11-80 mm |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
| Diensten | Aangepast OEM, |
| Breedte | 11-80 mm |
|---|---|
| Precisieniveau | P6, P5, P4, P2 |
| glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Vergunning | C2, C3, C4, C5 |
| Nominale statische belasting (Cor) | 36.5 kN |
|---|---|
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 44.0 KN |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Dimensie | 30*62*16 mm |
| Preciesniveau | P0、 P6 、 P5、 P4 、 P2 |
| Dimensie | 30*62*16 mm |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 62 mm |
| Breedte | 16 mm |
| Rotatiesnelheid gesmeerd met olie | 11000 R/min |
| Typ van afdichting | open |
| Nominale dynamische belasting ((Cr) | 76.8 KN |
|---|---|
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Chroomstaal GCr15 |
| Inwendige dimensie | 40 mm |
| Gewicht | 0,68kg |
| B | 60-800 mm |
|---|---|
| Aantal Rij | Enkele rij, dubbele rij, vier rijen |
| Precisieniveau | P0, P6, P5, P4 |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Diensten | Aangepast OEM, |
| Gewicht | 0.2-20 kg |
|---|---|
| Verbindingentype | Open, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Materiaal | GCr15SiMn, GCr15, Chrome staal, koolstofstaal |
| scheidbaar | - Jawel. |
| glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |