| Gewicht | 0.2-20 kg |
|---|---|
| Diensten | Aangepast OEM, |
| Materiaal | GCr15SiMn, GCr15, Chrome staal, koolstofstaal |
| Trillingsniveau | V1, V2, V3, V4 |
| glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
| Breedte | 1 3/4 inch |
|---|---|
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
| Cr | 508068 lbs.f. |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| scheidbaar | - Jawel. |
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
|---|---|
| Buitendeurs | 7 duim |
| Gewicht | 11 pond. |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Gewicht | 11 pond. |
|---|---|
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 |
| Types afdichtingen | Open |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Buitendeurs | 5 7/32 inch |
|---|---|
| Types afdichtingen | Open |
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Gewicht | 3 pond. |
| Preciesniveau | P6, P5, P4, P2 |
|---|---|
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Oliesnelheid | 17000 r/min |
| Vergunning | C5、C4、C3、C0 |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Buitendeurs | 35 mm |
|---|---|
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| scheidbaar | - Jawel. |
| Preciesniveau | P6, P5, P4, P2 |
| Cage | stalen kooi, messing kooi, nylon kooi |
| Buitendeursdiameter | 635mm |
|---|---|
| Glijmiddel | Olie smeer, vet smeer |
| Materiaal | Chrome-staal, koolstofstaal |
| Innerlijke dia. | 406.4 mm |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 80 mm |
| scheidbaar | - Ja, dat klopt. |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
| breedte | 18 mm |
| Vibratieniveau | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Inwendige dimensie | 110 mm |
| Buitendeursdiameter | 150 mm |
| Aantal rijen | Een enkele rij |
| Gewicht | 1.23kg |